2022 CHINACOAT został przełożony

2022 CHINACOAT został przełożony2022 CHINACOAT został przełożony

Organizatör 4 Kasım'da bir bildiri yayınladı. Guangdong Eyaletinin bazı bölgelerindeki salgın durumunun mevcut acil durumu göz önüne alındığında ve ilgili devlet dairelerinin salgın önleme ve kontrol gereksinimlerine uygun olarak, dikkatli bir değerlendirmeden sonra, organizatör şimdi resmi olarak 6-8 Aralık 2022 için planlandığını resmen açıkladı "27. Çin Uluslararası Kaplamalar Fuarı CHINACOAT2022" ve "35. Çin Uluslararası Yüzey İşlem Fuarı SFCHINA2022" Çin İthalat ve İhracat'ta düzenlendi Guangzhou'daki fuar kompleksi ertelendi. Daha sonra 16 Kasım'da uzatma süresi belirlenmiş ve yukarıdaki sergi 22-24 Şubat 2023'e (yeni sergi tarihi) ertelenmiş,jaGuangzhou, Pazhou'daki Çin İthalat ve İhracat Fuarı Kompleksi'nin A Bölgesinde düzenlenecek ve başlangıçta planlanmıştı.

Szanghaj RuDWahassas ekipman Co., Ltd. (zwana dalej "RuDWa") kuruluşundan bu yana ekipman alanında uzmanlaşmıştır ve kaplamalar için uygun kum değirmenleri oluşturmaya kendini adamıştır. Şimdiye kadar, üst düzey Ar-Ge tasarımı ve yüksek standartlı üretim süreci ile, tüm ekipmanın üretim süreci, malzeme seçimi, soğutma sistemi, dağınık yapı ve boşaltma alanı adımlarından sıkı bir şekilde kontrol edilmiştir.
22 Şubat'taNd-24Th, 2023, RuDWa, Pazhou, Guangzhou'daki Çin İthalat ve İhracat Fuarı Kompleksi'nin A Bölgesi'ne, stand numarası: 4.1F41'e yüksek kaliteli ekipman getirecek. O zaman, endüstri meslektaşları iletişim ve değişim için standı ziyaret edebilirler.
 

Skontaktuj się z nami


Polecam Przeczytaj